Preskočiť na obsah

Akcia pre mládež pre prírodu a pohodu

Zverejnené 25.1.2022.

Kategória

odporučte šikovného anglicky komunikujúceho  mladého človeka 

Máme pre vás novú ponuku, zúčastniť sa Erasmu+ v rôznych krajinách v rámci projektu #Youth_Action_for_Nature_and_Well_being.                                                    

Poď s nami spoznávať svet a vzdelávať sa cez programErasmus+.“#Youth_Action_for_Nature_and_Well_being“ je projekt cez Erasmus plus, vďaka ktorému získaš zručnosti potrebné k tomu, aby si mohol pohnúť svetom. Prvá mobilita sa bude konať v Írsku, v apríli 2022. Ďalšie na Slovensku v júli 2022, Lotyšsku v októbri 2022 a v Španielsku vo februári 2023. Mobility budú vždy trvať 5 dní + 2 dni na cestu. Všetky výdavky spojené s nákladmi na realizáciu aktivít sú hradené z projektu. V nasledujúcom formulári prosím výplň otázky, aby sme ťa trochu spoznali a mohli ťa zaradiť medzi potenciálnych účastníkov.

Formulár:  https://forms.gle/7qPWd1ZbLJX6Qh739

Či už ide o životné prostredia alebo duševné zdravie, pomocou transformatívneho vzdelávania, outdoorových aktivít a ďalších inovatívnych metód sa naučíš ako pracovať s týmito dôležitými témami, a ako urobiť prvý krok ku zmene k lepšiemu. Okrem toho budeš mať možnosť spoznať mladých ľudí z celej Európy, dozvieš sa o ich kultúre, získaš nové priateľstvá, nezabudnuteľné zážitky a navyše si popritom zlepšíš angličtinu. Preto neváhaj a prihlás sa. Máš čas do konca februára, trip do Dublinu sa totiž uskutoční už v polovici apríla.“

Viac info o projekte: 

https://ecounesco.ie/-climate-justice-challenge/nature_and_wellbeing/

Prajem príjemný deň     

Ing. Mária Behanovská                                                            

predsedníčka                                     

0915 446 538

vipa@vipa.sk,maria.behanovska@gmail.com