Vandrovalo vajce – Internetové hlasovanie od 10.03.2023 do 02.04.2023

Zverejnené 13.3.2023.

hlasujte na: https://forms.gle/sETDhmDHXEkkdbLR8

Výstava Vandrovalo vajce 2023 doputovala do obce Bzince pod Javorinou a najkrajšiu kraslicu vyberiete práve Vy!

Maľované, drôtované, paličkované, voskované či olepované – takmer sto kraslíc od 9. marca 2023 zdobí priestory kultúrneho domu Cetuna

Vyhlasovateľ súťaže Vidiecky parlament na Slovensku pripravil
už 13. ročník, v tomto roku v spolupráci s obcou Bzince pod Javorinou

a s Europe Direct Banskobystrický región.
Výstava bude prebiehať v priestoroch kultúrneho domu Cetuna, časť obce Bzince pod Javorinou do 2.apríla 2023.

Vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu kraslicu roka 2023  sa uskutoční 3.apríla 2022 a  práve Vy môžete rozhodnúť o víťazovi.

Pozrite si súťažné kraslice a dajte nám vedieť, ktoré veľkonočné vajíčka sú Vašimi favoritmi, vyberte maximálne jedno z každej kategórie.

Hlasovať môžete osobne pri prehliadke, aj  tu online,  do 2. apríla.

PS: Uvedomujeme si, že kvalita fotografie nie je vždy dostatočná na zachytenie krásy kraslíc, a preto vás povzbudzujeme k osobnej návšteve prehliadky, kde môžete hlasovať na mieste.